+48 535-995-732 / +48 784-668-848 kontakt@csasy.pl

Cześć! Hej! Dzień dobry! Bardzo nam miło, drogi Rodzicu, że trafiłeś na naszą stronę, a skoro już tu jesteś to mamy dla Ciebie kilka dobrych wiadomości!

Czytając ten artykuł dowiesz się, dlaczego Centrum Sportu Asy, to najlepszy wybór do prawidłowego rozwoju Twojego dziecka! Pewnie w tym momencie pytasz dlaczego, a my odpowiadamy poniżej 😉

1. Gwarantujemy kompleksowy rozwój!

Nasz projekt to nie tylko szkółka sportowa. To kompleksowa inicjatywa sportowo-edukacyjna, która poza zajęciami sportowymi i rozwojem psychospołecznym, gwarantuje również rozwój mentalny i edukacyjny poprzez udział w zajęciach języka angielskiego.

2. Bezpieczeństwo to jeden z naszych trzech głównych filarów!

Grupy zajęciowe liczą po maksymalnie 15 osób i są dobierane w zależności od wieku, rozwoju psychofizycznego oraz predyspozycji. Dbamy o komfort w czasie zajęć, aby nasz autorski system szkolenia był jak najbardziej skuteczny.

3. Staramy się być drugim domem!

Chcemy, aby każde dziecko, uczęszczające do naszej szkółki, nabrało jak najlepszych nawyków, dlatego sporo czasu poświęcamy na rozwój cech psychospołecznych. Każde dziecko jest inne, inaczej radzi sobie z emocjami oraz wchodzi w okres dojrzewania. Cierpliwość połączona z ciężką pracą daje efekty w postaci pomocy dla rodziców, rzucających w naszą stronę szerokie uśmiechy 😉

4. Jakość to nasz kolejny fundament!

Dajemy z siebie wszystko, aby Twoje dziecko wychodziło z treningu zadowolone i pytało o kolejny. Każda jednostka treningowa jest wykorzystywana przez nas w stu procentach!

5. Profesjonalizm to nasza nieodłączna cecha!

Łączymy profesjonalizm z zabawą po to, aby Twoje dziecko wzniosło się na wyżyny swoich umiejętności oraz wychowało w duchu sportowym!

6. Jeździmy na turnieje międzynarodowe!

Staramy się uatrakcyjnić nasz autorski program szkolenia, czego efektem są regularne wyjazdy na turnieje międzynarodowe, podczas których nasi podopieczni oprócz rywalizacji sportowej z rówieśnikami z innych krajów, poznają inną kulturę oraz doskonalą języki obce.

7. Organizujemy najfajniejsze i najbardziej profesjonalne obozy sportowe w Polsce!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Nasz autorski system polega na nauczeniu dziecka, oczywiście w sportowej atmosferze, jak pokonać własne bariery i jak się usamodzielnić. Po wielu latach wspólnych wyjazdów możemy przyznać, że wypracowana przez nas metoda sprawdza się idealnie.

8. Organizujemy także sportowe urodziny!

W Centrum Sportu Asy wszyscy jesteśmy zgraną drużyną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci, wprowadziliśmy możliwość świętowania urodzin w sportowym stylu.

9. Troszczymy się o zdrowie!

Jednym z naszych priorytetów jest wykrywanie i korygowanie wad postawy. Regularnie przeprowadzamy kompleksowe badania, współpracując ze specjalistami. Korygowanie przez nas m.in. wad postawy prowadzi do utrwalenia się prawidłowych wzorców ruchowych. Tym samym poprawiamy technikę ruchową i zapobiegamy tworzeniu się mikro urazów.

10. Prowadzimy treningi ogólnorozwojowe!

Zajęcia przeprowadzane są w taki sposób, aby wykonać jak najwięcej pozytywnej pracy, z której dziecko czerpie satysfakcję. Naszym zdaniem da się połączyć przyjemne z pożytecznym, dobierając ćwiczenia, które nasi podopieczni chętnie wykonają oraz pozytywnie wpłyną na ich prawidłowy rozwój.

11. Nasi Trenerzy to wybitni praktycy i pedagodzy!

Mówi się, że dobry trener jest jak ojciec dla zawodnika. Bycie trenerem w Centrum Sportu Asy to wielozadaniowa praca na wielu płaszczyznach, dlatego ludzie, którzy tworzą naszą szkółkę to eksperci w swej dziedzinie.

12. Trzy darmowe treningi na start!

Chcemy abyś wraz ze swoim dzieckiem podjął przemyślaną decyzję, dlatego w prezencie otrzymujecie od nas 3 darmowe treningi, po których (jesteśmy tego pewni) stwierdzicie, że warto do nas dołączyć!

13. Dołączając do nas możesz liczyć na prezent!

Zapisując swoje dziecko na nasze zajęcia, otrzymuje zestaw powitalny w postaci klubowego stroju, worka na sprzęt oraz bidonu. Już od samego startu jest przygotowane na 100%!

Zapisy i zapytania

Jeżeli chcesz zapisać Twoje dziecko na zajęcia, wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie:

 Trener Janusz Piekarski – 535 995 732

Trener Piotr Szczepaniak – 784 668 848

Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się więcej

12 + 5 =