+48 535-995-732 / +48 784-668-848 kontakt@csasy.pl

Turnieje międzynarodowe

W Centrum Sportu Asy, jako jedni z nielicznych w Polsce, przynajmniej raz do rok organizujemy wyjazd na międzynarodowy turniej piłki nożnej. Jest to znakomita forma sprawdzenia się na tle drużyn zza granicy. Ponadto mamy znakomita okazję nawiązać współpracę z zagranicznymi klubami, a także wymienić się spostrzeżeniami dotyczącymi szkolenia dzieci z renomowanymi trenerami piłki nożnej z całej Europy.

Dla naszych podopiecznych wyjazd na międzynarodowy turniej jest znakomitą okazją doświadczyć czegoś nowego, bo każdy turniej organizowany za granicą ma swój indywidualny klimat, atmosferę oraz rządzi się swoimi prawami. Należy dodać, że turnieje w których uczestniczymy należą do jednych z największych w Europie, coroczne edycje przyciągają po 100 drużyn w różnych kategoriach wiekowych z całego świata. Do tej pory udało nam się wziąć udział w taki turniejach jak: Mozart Trophy w Salzburgu, Balaton Trophy w węgierskim Siofok czy też Bavaria Cup w Monachium. W planie są wyjazdy na kolejne tego typu wydarzenia do Hiszpanii, Francji oraz Anglii.

Wyjeżdżając na turniej międzynarodowy jesteśmy zawsze znakomicie przygotowani zarówno pod względem czysto sportowym jak również organizacyjnym. W myśl naszej wizji – bezpieczeństwo, jakość i profesjonalizm są jednymi z najważniejszych składowych tychże wydarzeń?