+48 535-995-732 / +48 784-668-848 kontakt@csasy.pl

Urodziny

Oferta skierowana jest do osób, które pragną zorganizować swoje urodziny w wersji sportowej. Jest to z pewnością ciekawa i atrakcyjna forma, zapewniająca aktywność ruchową oraz niezapomniane wrażenia. Urodziny w wersji sportowej z pewnością wyróżniają się na tle innych ofert i ciężko je powtórzyć, bo to solenizant jest głównym architektem zajęć !!!

Urodziny w Centrum Sportu Asy trwają ok 120 min i są podzielone na część sportową oraz część oficjalną. Część sportowa to szereg ćwiczeń i małych gier przeprowadzonych w wersji jaką wybiera solenizant – pozostawiamy całkowita swobodę w ich doborze. Po zakończeniu części sportowej przechodzimy do oficjalnej ceremonii urodzinowej składającej się z przekąsek, tortu lub babeczek urodzinowych oraz dmuchania świeczek, składania życzeń, a także wręczania prezentów.

Urodziny odbywają się pod opieką jednego lub dwóch trenerów (w zależności od liczby zaproszonych gości), którzy zapewniają najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wiele chwil radości. Z każdych urodzin pozostaje pamiątka w postaci niezliczonej ilości zdjęć.

Oferta urodzinowa w Centrum Sportu Asy, oprócz walorów edukacyjnych i sportowych ma na celu odciążenie rodziców od organizacji urodzin, a co za tym idzie straty cennego czasu. Nasza oferta zapewnia odpowiedni wybór usługi oraz związany z nią spokój i komfort – rodzic niczym się nie przejmuje, nie musi dodatkowo niczego kupować, organizować, pilnować uczestników, czy też sprzątać po urodzinach! Liczba osób – dowolna. Jednak z doświadczenia zalecamy liczbę uczestników w przedziale 12-16, co w naszym odczuciu gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Oferujemy dwa pakiety urodzinowe:

Pakiet Podstawowy

– zaproszenia w dowolnej liczbie,

– zdjęcia z urodzin

– wynajęcie sali

– obsługa urodzin przez jednego lub dwóch trenerów

– wykorzystanie dowolnego sprzętu Centrum Sportu Asy

– woda na czas trwania części sportowej

koszt: 400 zł

Pakiet all inclusive

pakiet podstawowy +

– tort lub babeczki urodzinowe

– słodka przekąska

– napoje

– udekorowanie stołu + wszelkie dodatki (talerzyki, sztućce, kubki itp.)

koszt: 550 zł

Ponadto dopuszczamy możliwość swobodnego modyfikowania oferty urodzinowej ze względu na różne preferencje samych rodziców, jak i Solenizantów … w końcu to Solenizant i zaproszeni goście mają czerpać jak największą radość w tej jakże ważnej chwili… Podejmujemy się różnych wyzwań i jesteśmy otwarci na wiele propozycji, którym z pewnością podołamy !!!

Urodziny odbywają się wyłącznie w soboty, po wcześniejszym zarezerwowaniu wolnego terminu.